Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

AUTA ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY BEZGOTÓWKOWO

 

AUTA ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY KOLIZJI

R&B 
ul.Kilińskiego 48
22-400 Zamość
www.autazoc.com
tel. 883-000-777
tel. 884-301-301

Zgodnie z obowiązującym prawem firma ubezpieczeniowa ma obowiązek pokryć koszt wynajmu auta zastępczego !
Nasza firma oferuje Państwu wynajem aut zastępczych z OC sprawcy bez względu na wiek Państwa auta , sytuację zawodową czy majątkową ! 

Dodatkowo pomagamy w zgłoszeniu szkody oraz nadzorujemy jej prawidłową likwidację zapewniając przy tym pozyskanie należnych odszkodowań osobowych po kolizjach komunikacyjnych.

Stłuczki i kolizje samochodowe są nieodłącznym elementem codziennego życia na drogach. Samochód jako środek transportu jest dzisiaj wyższą koniecznością bez której nie da się w cywilizowanym społeczeństwie prawidłowo funkcjonować. Nie daj się zbywać ubezpieczycielowi , masz prawo wynająć auto zastępcze na koszt towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy wypadku . Pojazd zastępczy należy się Państwu niezależnie czy prowadzicie Państwo działalność gospodarczą ,pracujecie czy też po prostu potrzebujecie samochodu do codziennego dojazdu po zakupy do najbliższego sklepu.

Oferujemy bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego od momentu powstania szkody do momentu jej pełnej likwidacji. Na okres naprawy Państwa pojazdu, bez względu, czy samochód jest użytkowany do celów zarobkowych czy prywatnych.
Większość firm ubezpieczeniowych nie informuje poszkodowanych o tym stanie prawnym, a bierze na siebie koszt wynajęcia auta zastępczego zazwyczaj tylko w sytuacji kiedy działalność gospodarcza poszkodowanego wymaga użycia samochodu. Prosimy pamiętać , iż żadna firma ubezpieczeniowa nie posiada podstaw prawnych, by w jakimkolwiek stopniu różnicować sytuację poszkodowanego. Jedynym istotnym warunkiem zwrotu kosztów jest wypożyczenie samochodu takiej samej, bądź niższej klasy i oświadczenie, że pojazd jest nam potrzebny np. do codziennego wożenia dziecka.

W Polsce, w pierwszej kolejności osoba poszkodowana powinna zabiegać o należne jej odszkodowanie za przeżyty stres , lęk lub inny uraz w sferze psychicznej odbierając należne każdemu uczestnikowi kolizji czy wypadku włącznie z pasażerami podróżującymi ze sprawcą ! w kwocie 6,500zł dla każdej z osób przebywających w samochodzie podczas wypadku. Nasz zespół prawników wyegzekwuje dla Państwa te należności bez żadnych dodatkowych opłat !

Wynajem aut zastępczych jest dzisiaj standardem a nie luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko większe firmy. Użytkowanie samochodu stało się powszechną koniecznością dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty bezgotówkowego wynajmu samochodów zastępczych w naszej placówce.

Prawo do wynajmu pojazdu zastępczego zawarte jest w art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego. Jeżeli ubezpieczyciel będzie próbował uchylić się od tego obowiązku, pamiętajcie Państwo , iż nie ma ku temu żadnej podstawy prawnej. Większość firm ubezpieczeniowych stosuje jednak praktykę absolutnego nie informowania właściciela samochodu, z którym zawierana jest umowa, o tym uprawnieniu.
Szkoda, o której mowa jest w artykule, obejmuje rzeczywiste straty oraz korzyści, które właściciel samochodu mógłby osiągnąć, gdyby jego auto nie zostało uszkodzone. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do tego, aby przywrócić stan sprzed wyrządzenia szkody. Co stanowi pełną podstawę do pokrycia kosztów związanych z wynajęciem samochodu zastępczego tylko i wyłącznie przez firmę ubezpieczającą

Wynajem aut zastępczych realizowany jest bezgotówkowo a całkowity jego koszt pokrywany jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji ! 

Aby wynająć auto zastępcze w Zamościu nie muszą Państwo wybierać się z osobistą wizytą do naszego biura, , ponieważ to my dostarczymy Państwu pojazd zastępczy pod wskazany adres !

Kontakt

www.autazoc.com
tel. 883-000-777
tel. 884-301-301

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zamojski Powiat zamojski - położony w województwie lubelskim, zajmuje powierzchnię 1872 km² i liczy 109 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zamość, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat zamojski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Krasnobród, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów oraz Zamość.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola